Оголошення:

15 квітня, 2021
thumb1

Якщо Вас зацікавили підготовчі курси, Ви можете заповнити анкету попереднього запису слухача. Для заповнення анкети натисніть кнопку:

Анкета


22 березня, 2021
thumb1

Шановні учасники освітнього процесу!

У зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації та збільшенням кількості випадків захворювання на COVID-19 по Житомирській області, організація навчального процесу з 03 березня 2021 року буде здійснюватись з використанням технологій дистанційного навчання.

Про дату закінчення карантину буде попереджено завчасно (слідкуйте за новинами на сайті).

Адміністрація коледжу22 березня, 2021
thumb1

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

 

Звертаємося до Вас, усвідомлюючи нашу спільну відповідальність за безпечне перебування наших студентів, Ваших дітей в Інтернет просторі і соціальних мережах.

 

Комунікація у віртуальному просторі має свої особливості. Так, інформаційно-комунікаційні технології є важливим інструментом у житті дітей під час здобуття освіти, соціалізації, самореалізації. Водночас, бесконтрольне та безвідповідальне їх використання містить ризики для здоров’я, розвитку та благополуччя дітей, зокрема:

контактні ризики (сексуальні експлуатації та зловживання, домагання для сексуальних цілей («грумінг», розбещення), онлайн-вербування дітей для вчинення злочинів, участь у екстремістських політичних чи релігійних рухах або для цілей торгівлі людьми);

Продовження


16 березня, 2021
thumb1

Шановні учасники освітнього процесу!

У зв’язку з погіршенням епідемічної ситуаіцї та збільшенням кількості випадків захворювання на COVID-19 по Житомирській області, навчання проводиться в дистанційному режимі до 24 березня 2021 року.

Адміністрація коледжу12 березня, 2021
thumb1

Шановні абітурієнти!!!

День вступника, який був запланований на 14 березня 2021 року, перенесено, у зв’язку з віднесенням Житомирської області до “червоного” рівня епідемічної небезпеки.

Дата і час проведення наступного Дня вступника буде повідомлена згодом на сайті. Слідкуйте за оголошеннями!!!

Приймальна комісія коледжу02 березня, 2021
thumb1

Шановні учасники освітнього процесу!

У зв’язку з віднесенням Житомирської області до “червоного” рівня епідемічної небезпеки з 3 по 17 березня 2021 року навчання проводиться в дистанційному режимі.

Адміністрація коледжу09 лютого, 2021
thumb1

Шановні вступники!

Коледж гостинно прийматиме у своїх стінах усіх бажаючих познайомитися. В цей день вступники та їх батьки зможуть особисто поспілкуватися з викладачами та адміністрацією коледжу, ознайомитися з правилами прийому, матеріально-технічною базою та колективом коледжу.

Ласкаво просимо до нашого коледжу!


Відобразити повне зображення
thumb1

24 листопада, 2020
thumb1

Починаємо знайомство зі спеціальності "Право"!

Ви маєте нагоду:

    Зареєструватися як майбутній студент коледжу та поставити питання відповідальному секрктарю приймальної комісії.
    Пройти онлайн тестування в гугл-формі, перевіривши свої знання та здібності майбутнього правника;
    Переглянути презентаційний відеоролик спеціальності "Право"
    Та поринути в цікаве студентське життя.

Час посилання вичерпався


01 Жовтня, 2020

31 Серпня, 2020
thumb1

Шановні учасники освітнього процесу та батьки!

    З метою дотримання безпечних умов учасників освітнього процесу, карантинних умов, освітній процес у коледжі організовано у дві зміни.
    Студенти І та ІІ курсів – перша зміна з 8 год. 30 хв. згідно розкладу.
    Студенти ІІІ та ІV курсів – друга зміна з 14 год.00хв.
    Обов’язковим залишається температурний скринінг та захисні маски.
    Вітаємо з початком нового навчального року! Закликаємо кожного з вас бути обережним та дотримуватись правил поводження під час карантину.

Адміністрація коледжу


31 Серпня, 2020
thumb1

Сайт коледжу було обновлено, та перенесено на іншу платформу. Він став більш гнучкий та відтеперь працює на будь якому пристрої, що має доступ до мережі інтернет.


30 Липня, 2020
thumb1

Оголошується додатковий набір за кошти фізичних та юридичних осіб з 01.08.20 по 22.08.20 року. Запрошуємо до Житомирського кооперативного коледжу бізнесу і права.