Бібліотека:


Про бібліотеку

Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі»..

В. Сухомлинський



Шановний читач!

    Бібліотека Житомирського кооперативного коледжу бізнесу і права є структурним підрозділом коледжу, який здійснює бібліотечно-інформаційне, культурно-просвітницьке забезпечення навчально-виховного процесу. На сьогоднішній день в бібліотеці працює один бібліотекар – Костюк Оксана Петрівна.
    Читачами бібліотеки є працівники, викладачі та студенти коледжу. Книжковий фонд універсальний за змістом, становить близько 47 тисяч примірників в т. ч. навчальні підручники та посібники, художня література та періодичні видання. Кількість користувачів бібліотеки – 490, книговидача складає біля 20000 примірників на рік.
    У бібліотеці ведуться традиційні карткові каталоги: алфавітний, систематичний; та картотеки: СКС, періодичних видань, нових надходжень. За час існування бібліотеки коледжу вона стала для студентів, викладачів та працівників коледжу інформаційним та навчальним центром, який разом з колективом педагогів виконує нелегке завдання підготовки висококваліфікованих фахівців, виховання студентської молоді, задоволення інформаційних потреб інших користувачів. Вся робота бібліотеки планується відповідно до плану роботи коледжу. Розпочинаємо свою роботу ми із студентами нового набору з екскурсій по бібліотеці, знайомимо з правилами та обов’язками користування бібліотекою. Це, зазвичай, проходить на початку вересня. Кожного року при отриманні книг користувачам нагадуємо про збереження книжкового фонду, проводимо індивідуальні і групові бесіди. Бо проблема втрачання видань, проблема пошкодження книг існує в кожній бібліотеці. Ми прагнемо відновити вирвані сторінки, ведемо роботу з боржниками бібліотеки, але питання це залишається відкритим. Книжковий фонд нашої бібліотеки хоч і багатий, але ж його потрібно берегти.
    Ми пишаємося тим, що в фонді нашої бібліотеки є цінні і рідкісні видання, такі як енциклопедичні словники; енциклопедії, видані ще в двадцяті роки минулого століття, праці відомих вчених.

Місія бібліотеки:

Нові надходження

Віртуальні виставки

Календар знаменних і пам’ятних дат

Перелік періодичних видань

Літературно-музична вітальня

Електронні підручники

Автор, назва підручника
Посилання на електронну версію
1Буренко В.М. «Англійська мова»Посилання
2Нерсисян М.А., Піроженко А.О. «Англійська мова»Посилання
3Андерсон О.А., Вихренко М.А., Чернінський А.О. «Біологія і екологія»Посилання
4Соболь В.І. «Біологія і екологія»Посилання
5Ладиченко Т.В. «Всесвітня історія»Посилання
6Полянський П. «Всесвітня історія»Посилання
7Сорочинська Н.М., Гісем О.О. «Всесвітня історія»Посилання
8Безуглий В.В., Лисичарова Г.О. «Географія»Посилання
9Масляк П.О., Капіруліна С.Л., Бродовська О.Г. «Географія»Посилання
10Коберник С.Г., Коваленко Р.Р. «Географія»Посилання
11Бакка Т.В., Марголіна Л.В., Мелещенко Т.В. «Громадянська освіта»Посилання

Правила користування

Інформація для користувачів