Шановні керівники студентських груп ❗

ТЕРМІНОВО!!!

Проведіть бесіду зі студентами групи з приводу поширення в Україні "ЧВК РЕДАН" (підліткова субкультура з рф, метою якої є поширення впливу на підлітків та втягнення їх в міжгрупові конфлікти, в т. ч. з вчиненням групових порушень публічного порядку, масових безпорядків тощо).
Останнім часом на території України стали масово поширюватись в Телеграмі створення телеграм-каналів та груп з тематикою "ЧВК РЕДАН".
У Києві, Харкові, Львові, Житомирі та Івано-Франківську підлітки, які відносять себе до російської субкультури "ЧВК Редан", збирались для масових бійок 27 лютого 2023 року.
НЕОБХІДНО провести роз'яснювальну роботу щодо поглядів даної субкультури, відповідальності неповнолітніх, необхідності уникання спілкування в месенджерах та соцмережах таких спільнот.
«У Telegram активно створюються канали з назвами на кшталт "Анти-Редан" — де збираються підлітки, незгодні із поширенням російського руху в Україні. В інших Telegram-спільнотах, до прикладу у Рівному, закликають підлітків і дорослих не вестися на історії про "ЧВК Редан" і не провокувати один одного.»
«Будьте уважні з Вашими студентами, підтримуйте з ними постійний зв'язок, допомагайте їм розібратися в тому, що відбувається, де добро, а де зло. Війна триває не тільки на полі бою. Ворог хоче знищити нашу країну і використовує наших дітей для досягнення своїх кровожерливих цілей. Тільки разом ми зможемо зупинити це»

Для підготовки до бесіди зі студентами можна використати матеріали:
https://zhzh.com.ua/zhitomir/huliganski-rozbirki-chi-vorozhe-ipso-u-zhitomiri-aktivizuvavsia-agresivnij-pidlitkovij-ruh.html
https://www.pravda.com.ua/news/2023/02/27/7391264/
https://kp.ua/ua/incidents/a665184-pidlitki-z-rosijskoji-chvk-redan-zbiralisja-dlja-masovikh-bijok-v-ukrajinskikh-mistakh
https://poltava.to/news/70171/
https://tsn.ua/exclusive/specifichno-vdyagayutsya-ta-vlashtovuyut-masovi-biyki-ukrayinoyu-shiritsya-subkultura-pvk-redan-iz-rf-2274406.html

PS: більше про Редан тут👇
https://memepedia.ru/chvk-redan/